Kam ardhur per pushime ne Prishtine dhe spo gjej dot mashkull per kenaqesi..ky eshte numri im 049874…

Pershendetje jam nje vajz nga zvicrra dhe kam ardhur ne pushime ne Prishtine , por nuk kam qfar te bej dhe kshtu vendosa te kerkoj nje mashkull qe te kaloj kohen me te , te kenaqem ne maksimum deri sa te kthehem ne zvicerr, ju lutem paraqituni sa me shpejt sepse jam djegur tmerresisht dua te kenaqem sa me shpejt.. per numrin tim shiko videon me poshte:

Be the first to comment on "Kam ardhur per pushime ne Prishtine dhe spo gjej dot mashkull per kenaqesi..ky eshte numri im 049874…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*