Jam Nita nga Belgjika, dua të njihem me dikë që ja vlenë….

Tung mua me therrasin Nita jam 30 vjece jetoj ne Belgjikë me prejardhje nga Shkupi, dua te njohem.me dike qe ja vlen te jete paksa i gjate se dhe une jam mesatare te jete i fort dhe te ket qejf jeten, un jam.me te gjitha perfekte…ju lus paraqituni vetem serioz mos me shkruani vetem sa per hajgare..per te me kontaktuar sipas rregullores shtypni me posht tek reklammat dhe do ju shfaqet kontakti im ose automatikisht.me shtypjen do regjiatroni une do ju paraqitem.

Be the first to comment on "Jam Nita nga Belgjika, dua të njihem me dikë që ja vlenë…."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*