SportNeymar sfidon të ftohin

Ylli i futbollit Neymar ka sfiduar temperaturat e ulta. Veshur vetëm me një palë pantallona të shkurtra dhe me kapelen e Babagjyshit ai ka pozuar i ulur mbi dëborë. Të mërkurën futbollisti do të zhvillojë…


Makina 400 mijë euroshe, shqiptarët “ndezin” Tiranën

src=”http://joq.al/imagesNew/2017/12/26037079_301316883605857_1477712436_o.jpg” alt=”26037079_301316883605857_1477712436_o” width=”4096″ height=”2730″ /> Një organizimi i madh është bërë nga “Rich Kids Tirana” në Bulevardin e Ri të kryeqytetit, ku kanë parakaluar makina lukzose si Lamborghini, Ferrari, Benz Amg 6.3, BMW, Audi r8…