ShowBiz
Dafina pozon pa jelek, “çmend” fansat

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka bërë një fotosesion shumë të nxehtë kohëve të fundit Dafina e ka bërë këtë këtë fotosesion në Tiranë dhe duket se këngëtarja ngadalë është duke u rikthyer përsëri në skenën tonë…


Oriola Marashi ua merr sytë me gjoksin e saj

Oriola Marashi është modelja që gjithnjë di të tërheq vëmendje, veçmas kur zbulon pjesë nga trupi i saj.. Oriola përmes një instastory të postuar në llogarinë e saj Instagram ka zbuluar pak nga gjoksi i…


Ja çka thotë Fero për reperët e tjerë

Artisti nga Gjilani, Feronit Shabani apo siç njihet për publikun Fero ka pak kohë që ka bërë debutimin në treg, shkruan Gazeta Blic. Për këtë kohë ka arritur të mbledh një numër të madh të…